İADE PROSEDÜRÜ

HuncaLife müşteri mutluluğu garantisi kapsamında nihai tüketiciler satın almış oldukları bir ürünü, temsilciye iade edebilirler.

Ürünlerinizi fatura tarihinden itibaren 30 gün (1 Ay) içerisinde fatura ile iade edebilirsiniz. Çalışılan kargo firması haricinde gönderilen iadelerde kargo ücreti alıcıya aittir.

Temsilci tarafından girilen siparişlerde promosyon ürününün siparişe eklenmemesi, unutulması vb. durumlarda gönderi temsilci tarafından ödenir.

İade Koşulları
Şikâyete konu olan ürünler Kalite Kontrol departmanı tarafından incelenmektedir. Üretime dayalı bir hata söz konusu ise iadesi alınmaktadır. Orijinal ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilir özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Basılı malzeme ve başlangıç seti iadesi kabul edilmemektedir.

İade Gönderim
Faturanızın üzerinde bulunan “ürün iade bilgileri” alanına, iade etmek istediğiniz ürünün detaylarını belirterek, ürün ile birlikte anlaşmalı olduğumuz kargo firması aracılığı ile iade adresimize iletmeniz gerekmektedir.

İade Adresi
Hunca Kozmetik 2.Organize Sanayi Bölgesi Saray Yolu Üzeri 59500 Çerkezköy,TEKİRDAĞ

İade Ödemesi
Gelen ürün öncelikle HuncaLife Kalite Kontrol departmanı tarafından incelenir. Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. Sistem üzerinde bir borcunuz var ise borcunuzdan düşülür veya hesabınıza +bakiye olarak yansıtılır. Hesabınıza yansıtılan bu bakiye ile dilediğiniz zaman alışveriş yapabilirsiniz. HuncaLife’dan satın alınan ürünlerin farklı bir ürün ile değişimi yapılamamaktadır.

Sipariş İptali
Müşteri hizmetleri departmanımıza bilgilendirme yaparak, siparişin durumuna göre işlem gerçekleştirilmektedir.